FlexScan3D – program do skanowania 3D

//FlexScan3D – program do skanowania 3D
FlexScan3D – program do skanowania 3D2018-01-08T20:45:26+01:00

FlexScan3D – zaawansowane skanowanie 3D

Jeden program wiele możliwości: skanowanie 3d, łączenie i wyrównywanie skanów 3d, ręczne i automatyczne skanowanie 3d z wykorzystaniem stolika obrotowego, teksturowanie obiektów …

FlexScan3D

Program do skanowania 3D

Program FlexScan3D to potężna technologia skanowania 3D dodająca mocy skanerom 3D HDI. Każda wersja programu FlexScan3D nastawiona jest na tworzenie optymalnej jakości przepływu pracy podczas skanowania 3D począwszy od przechwytywania pojedynczego skanu, przez proces budowania cyfrowego modelu 3D na podstawie uzyskanych skanów, aż do wykorzystania zaawansowanych narzędzi czyszczenia modelu podczas post-processingu.

Wprowadzane liczne funkcje automatyzacji pracy ułatwiają operacje wcześniej wykonywane ręcznie. Usprawniony przebieg pracy w FlexScan3D pozwala na generowanie modeli cyfrowych 3D z obiektów fizycznych szybciej niż kiedykolwiek wcześniej dzięki czemu użytkownik może wykonać swój projekt w znacznie krótszym czasie.

flexscan3d

FlexScan3D – co nowego

FlexScan3D – zoptymalizowane skanowanie 3d

FlexScan3D – przyjazne skanowanie 3d

Live Scanning

Funkcja Live Scanning upraszcza proces skanowania 3D przez wyeliminowanie wykonywania kolejnych kroków między skanerem 3D i komputerem w celu utworzenia kompletnego modelu 3D.

Więcej >

Auto align

Proces wyrównywania skanów został drastycznie zredukowany i wymaga mniej interwencji użytkownika. Teraz jest w pełni automatyczny co przyspiesza proces odbudowy skanowanego obiektu.

Więcej >

Easy Scan

Dzięki funkcji Easy Scan kontrola ekspozycji jest całkowicie automatyczna i za każdym razem dobiera optymalne parametry ekspozycji dla konkretnego obiektu – łatwe skanowanie.

Więcej >

Płaszczyzna odcięcia

FlexScan3D wyposażony jest w funkcję automatycznego usuwania tła przez definiowanie płaszczyzny odcięcia – łatwa eliminacja zbędnych obszarów w zasięgu pola skanowania – bez tła lub podłoża.

Więcej >

Wodoszczelna bryła

FlexScan3D zawiera zestaw interaktywnych narzędzi do przygotowania bryły do eksportu. Zawsze otrzymany model jest zamknięty, bez braków w powierzchni, gotowy do druku 3D.

Więcej >